Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Yaşanmış fantaziler - Karım ve Barmen

Post #1

Yaşanmış fantaziler - Karım ve BarmenDoğum günü gecesi karıma sürpriz yapıp onu dışarı çıkarmıştım. Çok güzel vakit geçirdik ve o gece ona çok güzel ve seksi bir elbise hediye ettim.Ertesi gün kız arkadaşları onunla beraber kız kıza çıkıp doğum günü bahanesiyle eğlenmek istiyorlardı.Çıkmadan önce yatak odasında uzanmış karım giyinirken onu seyrediyordum.Duştan çıkıp saçlarını ve makyajını yapmış önümde giyiniyordu.Beyaz dolgulu straplez bir sütyen giyip altına da kalçalarının arasına giren bikini kesim beyaz penye bir külot geçirdi.Ona hediye aldığım elbiseyi giyecekti bu gece.Sarı askılı etek boyu bir karış olan göğüs dekolteli dar bir elbise almıştım hediye olarak.Elbiseyi üzerine geçirdi ve arkası bana dönük aynaya bakarken benden arka fermuarını kapatmamı istedi.Elbisenin etek kısmı kalçalarını sarmıştı ve giydiği külodun izi belli olurdu. Harika görünüyordu.Yanına gidip fermuarını kapatıp kalçalarını avuçladım ve boyunu öperken sertleşen aletimi kalçalarına yasladım."ohhh" diye inleyerek bana doğru döndü ve o göğüs dekoltesini bana bir poz anı gösterip teşekkür etti ve dudaklarıma yapıştı.O sırada karım boxerımın üstünden taşaklarımı ve sikimi avuçlarken ben de kalçalarını yoğuruyordum.Bir süre öpüştükten sonra "kendimizi geceye saklayalım bence" diyerek öpüşmeyi kesti.Ayaklarına topuklu krem rengi ayakabbılarını giydi ve ben de hazırlandıktan sonra evin önünden taksiye binip Kadıköy'ün yolunu tuttuk.O gece ben de erkek arkadaşlarımla rakı içecektim.Karımın arkadaşlarıyla eğleneceği mekan onunla sürekli gittiğimiz bir yerdi.Hatta orada çalışan Kaan isimli karımın çok hoşuna giden bir barmen vardı ve defalarca onu fantazilerime dahil etmiştik.Onu arkadaşlarının yanına bıraktıktan hemen sonra ben de rakı masasına oturmuştum.Aradan saatler geçmişti.Cebimde titreyen telefona baktım. Ondan mesaj gelmişti.Karım: Seni seviyorumBen: Ben de seni aşkımKarım: ÖzledimmmKarım: Sen olmayıncaBen: Özledim ben deBen: İstedim resmen seniKarım: Ben deeeeBen: Ben yokken yaramazlık yapabilirsinKarım: TamamBen: Eminim şuan çok tatlısındırBen: Kimler var?Karım: Yağmur ben pınar nurBen: HmmBen: Napıyosunuz?Karım: ?Müzikler çok güzel sürekli dansediyoruzBen: Yerim seniKarım: Kaan barda bu arada sürekli gözü bendeBen: Çok azdım şuanBen: Bu gece onunla sevişmek ister miydin?Karım: İsterdim aşkım içim gitti barda onun olduğunu görünceBen: Altımda kaan diye inleyerek boşalmaların mı geldi aklına?Karım: Aşkımm bana özel kokteyl yaptı biliyo musunKarım: Doğum günüm olduğunu öğreninceKarım: Yaparken de sürekli dekolteme baktıKarım: Kızlara da senin arkadaşın olduğunu söyledimBen: Şimdi napıyosun?Karım: Oturuyoruz aşkım şuanKarım: Sen?Ben: Seni düşünüyorumBen: Sence nasıl düşünüyorum?Karım: Tuvalette kaanla öpüşüyoruzBen: OffKarım: Daracık elbisemin üstünden her yerimi okşuyoBen: EvetBen: Sonra?Karım: Arkama geçiyo sonra kalçama dayanıyoBen: Şuan sertleştimKarım: BiliyorumKarım: Ben de sulandım hayal edince şimdiBen: Devam etKarım: Elbisemi sıyırıp külodumu kenara sıyırıyoKarım: Lavaboya doğru domaltıyoBen: EvetKarım: Arkamdan sokuyo koca sikiniKarım: Göğüslerimi sıkıyo kaslı kollarıyla beni sarıpBen: Boşalmak istiyorum şuanKarım: Dayan bebeğim gece içime boşalmanı istiyorum Rakı faslı bitmiş onu almak için eğlendikleri mekana gitmiştim.Camdan içeri baktım sadece pınar ve karım kalmıştı pınarla vedalaşıyorlardı. Pınar çıkarken beni görüp iyi geceler dedi.Karım da beni görüp gülümsedi ve eliyle bir dakika işareti yaptı.Biraz sarhoş olmuş eşyalarını toparlamaya çalışıyordu ben de o sırada onu izliyordum.Çantasını omzuna takıp bara doğru yöneldi.Evet Kaan oradaydı ve o da karıma doğru yöneldi.Altında bir kot ve üstünde kaslı vücudunu ortaya çıkaran dar bir gri tişört vardı.Gerçekten her kadının isteyeceği cinsten çok yakışıklı bir adamdı.El sıkışıp teşekkür etmek karıma yetmemiş minnettarlağını belirmek için ona sarılmayı ihmal etmemişti.İçimdeki heyecanla camdan onları izlemeye devam ediyordum.Kaan sarılırken karımın kalçası hariç her yerinde ellerini gezdirmişti.Sonunda ayrıldılar ve karım kapıya doğru sendeleyerek yürürken Kaan gözlerini hiç ayırmadan onun kalçalarını izliyordu.İnanılmaz tahrik olmuştum.Karım bana doğru gelirken yanımdan geçen taksiyi durdurdum.Öpüşüp sarıldıktan sonra taksiye atladık.Kafasını boyduma yaslarken ben de bembeyaz bacaklarını seyrediyordum.Dudaklarını kulağıma yanaştırdı."bana nasıl sarıldığını gördün mü aşkım?""evet bebeğim""kokusu hala burnumda"Sertleşen aletimi pantolonumun üstünten kavramış bırakmıyordu ve dakikalar sonra eve vardık.Eve girer girmez öpüşmeye başladık.Yüzünü kapıya döndürdüğüm an o da kalçalarını bana doğru çıkarmıştı.Ona sürtünüp semsert olunca eteğini beline doğru sıyırdım."ohh kaan yapmaaa" demesiyle o an onu hayal ettiğini anlamıştım.Kalçasına bir şaplak atıp çömelip külodu üstündeyken kalçalarına yumuldum.Deli gibi öpüp kokluyordum."dayanamıyorum kaan hadi acele et birileri gelecek" demesiyle ayağa kalktım.Pantolonumun düğmesini ve fermuarını açıp boxerdan kurtardığım sikimi tutup arkasına hizalarken diğer elimle onun külodunu sıyırıyordum.Dizine kadar indirdiğim beyaz külodun içi ıslaktı.Sikimin kafasını deliğe dayadığım an sırılsıklam olmuş dudaklar onu hemen içine aldı.Belinden tutup hızlı tempoyla girip çıkıyordum.Karım da bir elini kapıya dayamış dengesini sağlamaya çalışıyor diğer elini de bacak arasına götürmüş biran önce boşalmak için klitorisiyle oynuyordu.Evet geliyordu."Kaan aşkım erkeğim" diye haykırırken titreyerek orgazmın doruklarına çıkarken artık dayanamıyordum.Onun çıklıkları arasında inleyerek içine akıttım döllerimi.
13 Nisan 2021, at 01:07
Alıntı